Hoppa till sidans innehåll

Funktionärslista tävlingar 21-22 april

2018-03-11 21:50
  • Uppdaterad: 2018-03-13 21:44

21-22 april har vi lokala/regionala dressyrtävlingar på Tunalid och då behövs våra medlemmars insatser som funktionärer! Se nedan om du blivit uppsatt på någon uppgift. I stallet sitter en lista där vi vill att du bockar i OK att du kommer och utför din uppgift. Om tiden inte passar, försök i första hand byta med någon annan, om det inte fungerar alls denna helg hör av dig till Lisa Winlöf 070-6307829 så får du en uppgift på höstens tävlingar i stället!

ALLA medlemmar ombeds hjälpa till att baka så vi har mycket gofika att sälja i cafeterian dessa dagar :-) 

FUNKTIONÄRSLISTA LOKALA DRESSYRTÄVLINGAR HÄST LÖRDAG 21 APRIL

UPPGIFT                                        NAMN                                                            

Sekretariat

Hanna Johansson

ok

Sekretariat

Ingrid Durhem

ok

Tävlingsledare

Lisa Winlöf

ok

Prisutdelning

Anna Ekstedt

 ok

Speaker 7.30 – 13.00

Anna Calamnius

 

Speaker 13.00 – slut

Kinna Brandt

 

Skrivare LC:1

Kattis Lodén

 

Skrivare LB:1 (30 ekipage)

Karin Molin

 

Skrivare LB:1, LA:3

Emma Johansson

 

Parkering 7.00 – 11.00

Lotta Enerud

 

Parkering 7.00 – 11.00

Malin Juhl

 

Parkering 7.00 – 11.00

Matilda Bodell

 

Parkering 11.00 – 15.00

Maja Ljusberg

 

Parkering 11.00 – 15.00

Johan Ljusberg

 

Parkering 15.00 – 19.00

Cecilia Persson

 

Parkering 15.00 – 19.00

Josefine Frisk

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Elin Sundberg

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Anna Enerud

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Thilma Eriksson

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Cornelia Olofsson

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Kajsa Nilsson

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Anna Walter

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Nathalie Östlin

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Olivia Strandberg

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Elisabeth Axlund

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Kristina Sjöström

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Agneta Forslin

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Anna Tano

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Mia Ansgariusson

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Joakim Fahlberg

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Maria Hansson

 

FUNKTIONÄRSLISTA LOKALA DRESSYRTÄVLINGAR PONNY SÖNDAG 22 APRIL

UPPGIFT                                        NAMN                                                                  

Sekretariat

Mimmi Steffansson

ok

Sekretariat

Jennie Häggkvist

ok

Tävlingsledare

Anna Ekstedt

ok

Prisutdelning

Anna Ekstedt

ok

Speaker 7.30 – 11.00

Julia Fryklund

ok

Speaker 11.00 – 15.30

 

 

Speaker 15.30 – slut

Lars Stolt

 

Skrivare LC:1

Ida Nilsson

 

Skrivare LB:1(30 ekipage)

Sylvia Gutierrez

 

Skrivare LB:1, LA:P1

Kia Brodin

 

Parkering 7.00 –  11.00

Anna Adler

 

Parkering 7.00 –  11.00

Fia Eldh Eliasson

 

Parkering 7.00 –  11.00

Unni Kjaernett

 

Parkering 11.00 – 15.00

Marco Holma

 

Parkering 11.00 – 15.00

Rebecca Wiik

 

Parkering 11.00 –  15.00

 

 

Parkering 15.00 – 19.00

Frida Palm

 

Parkering 15.00 – 19.00

Sofia Bergqvist

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Stina Adler

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Sandra Wallner

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Wilma Norberg

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Jeanette Nord

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Love Däldehög

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Elin Johnsson

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Irmelie Danielsson

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Thea Flank

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Ebba Goude (förälder)

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Isabelle Evertsson (förälder)

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Lisa Gustafsson (förälder)

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Klara Sölveskog (förälder)

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Klara Larsén-Hållén (förälder)

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Wayra Nordin (förälder)

 

Skribent: Lisa Winlöf
Epost: Adressen Gömd

Spela Bingo och stöd Idrotten!

 

 


 

gilla_oss_pa_fb

logga_alone_500x172

Stöd Tunalids RK och handla från kända nätbutiker HÄR

VÅRA SPONSORER:
Sundbergs Bilplåt & Lack

Hälsingebygg

ABKH_logo_rgb
Hogges

 

     Halsinglands_Sparbank_

sunfab

AndritzLogo
Logo_Industrigolv_Hudiksvall
Iggesund_Logo_CMYK
house_of_martens
XYZtrading_logo_C-RGB

Tuna Björka

 


 

Org.nr: 887500-7612
Bankgiro: 419-5889

 Swish 1234993937


Postadress:
Tunalids RK - Ridsport
Tunaborgsvägen 26
82434 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 070-2588070
E-post: This is a mailto link

Se all info