Hoppa till sidans innehåll

Funktionärslistor dressyr 4-5 maj

20 FEB 2019 13:17
4-5 maj har vi lokala/regionala dressyrtävlingar på Tunalid och då behövs våra medlemmars insatser som funktionärer!
  • Skapad: 20 FEB 2019 13:17

4-5 maj har vi lokala/regionala dressyrtävlingar på Tunalid och då behövs våra medlemmars insatser som funktionärer! Se nedan om du blivit uppsatt på någon uppgift. I stallet sitter en lista där vi vill att du bockar i OK att du kommer och utför din uppgift. Om tiden inte passar, försök i första hand byta med någon annan, om det inte fungerar alls denna helg hör av dig till Lisa Winlöf 070-6307829 så får du en uppgift på höstens tävlingar i stället!

ALLA medlemmar ombeds hjälpa till att baka så vi har mycket gofika att sälja i cafeterian dessa dagar :-) 

FUNKTIONÄRSLISTA LOKALA DRESSYRTÄVLINGAR HÄST LÖRDAG 4 MAJ

UPPGIFT                                     NAMN                                                            

Sekretariat

Lisa Winlöf

ok

Sekretariat

Ingrid Durhem

ok

Tävlingsledare

Anna Ekstedt

ok

Prisutdelning

Anna Ekstedt

 ok

Speaker 7.30 – 13.00

Anna Calamnius

 

Speaker 13.00 – slut

Sylvia Gutierrez

 

Skrivare LC:1

Kattis Lodén

 

Skrivare LB:2 (30 ekipage)

Karin Molin

 

Skrivare LB:2, LA:3

Emma Johansson

 

Parkering 7.00 – 11.00

Lotta Enerud

 

Parkering 7.00 – 11.00

Malin Juhl

 

Parkering 11.00 – 15.00

Maja Ljusberg

 

Parkering 11.00 – 15.00

Johan Ljusberg

 

Parkering 15.00 – slut

Cecilia Persson

 

Parkering 15.00 – slut

Josefine Frisk

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Mirja Silfver

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Anna Enerud

 

In/utsläpp 7.30 – 11.30

Thilma Eriksson

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Cornelia Olofsson

 

In/utsläpp 11.30 – 15.00

Madicken Sunnerkrantz

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Lina Eriksson

 

In/utsläpp 15.00 – 18.00

Louise Wikström

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Ella Strandberg

 

In/utsläpp 18.00 – slut

Elisabeth Axlund

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Kristina Sjöström

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Agneta Forslin

 

Cafeteria 7.30 – 13.00

Anna Tano

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Mia Ansgariusson

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Joakim Fahlberg

 

Cafeteria 13.00 – 19.00

Maria Hansson

 

FUNKTIONÄRSLISTA LOKALA DRESSYRTÄVLINGAR PONNY SÖNDAG 5 MAJ

UPPGIFT                                     NAMN                                                                  

Sekretariat

Mimmi Steffansson

ok

Sekretariat

Jennie Häggkvist

ok

Tävlingsledare

Lisa Winlöf

ok

Prisutdelning

Lisa Winlöf

ok

Speaker 8.30 – 11.30

Kinna Brandt

 

Speaker 11.30 – slut

Karin Fällman Tenberg

 

Skrivare LC:1

Ida Nilsson

 

Skrivare LB:1

Kia Brodin

 

Parkering 8.00 – 11.00

Rebecca Wiik

 

Parkering 8.00 – 11.00

Fia Eldh Eliasson

 

Parkering 11.00 – slut

Frida Palm

 

Parkering 11.00 – slut

Sofia Bergqvist

 

In/utsläpp 8.30 – 11.30

Elin Hamrin

 

In/utsläpp 8.30 – 11.30

Saga Nilsson

 

In/utsläpp 11.30 – slut

Irmelie Danielsson

 

In/utsläpp 11.30 – slut

Maja Persson

 

Cafeteria 8.30 – 12.00

Ebba Goude (förälder)

 

Cafeteria 8.30 – 12.00

Isabelle Evertsson (förälder)

 

Cafeteria 8.30 – 12.00

Lisa Gustafsson (förälder)

 

Cafeteria 12.00 – slut

Klara Sölveskog (förälder)

 

Cafeteria 12.00 – slut

Agnes Aretorn (förälder)

 

Cafeteria 12.00 – slut

Wayra Nordin (förälder)

 

Skribent: Linnea Brandt
Epost: Adressen Gömd

Spela Bingo och stöd Idrotten!

 

 


 

gilla_oss_pa_fb

logga_alone_500x172

Stöd Tunalids RK och handla från kända nätbutiker HÄR

VÅRA SPONSORER:
Sundbergs Bilplåt & Lack

Hälsingebygg

ABKH_logo_rgb
Hogges

 

     Halsinglands_Sparbank_

sunfab

AndritzLogo
Logo_Industrigolv_Hudiksvall
Iggesund_Logo_CMYK
house_of_martens
XYZtrading_logo_C-RGB

Tuna Björka

 


 

Org.nr: 887500-7612
Bankgiro: 419-5889

 Swish 1234993937


Postadress:
Tunalids RK - Ridsport
Tunaborgsvägen 26
82434 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: 0702588070
E-post: This is a mailto link

Se all info